دولت مارت  به این واسطه تشکیل شده تا تمامی ایرانیان امکان دسترسی و خرید محصولات الکترونیکی باکیفیت درسریع‌ترین زمان ممکن را داشته باشند و با کمک بستر اینترنت و رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی در سراسر جهان، محصولات این شرکت را برای ایرانیان آماده‌سازی، بسته‌بندی و ارسال می‌کند.

از جمله دلایلی که باعث می‌شود تا دولت مارت با دیگر رقبای خود در این حوزه تمایز داشته باشد، عبارت است از:

قیمت رقابتی و ارزان‌تر
ارسال سریع‌تر به نقاظ مختلف ایران
تائید اصالت کالا به صورت حرفه‌ای و تخصصی 

گارانتی تعویض کالا تا 18 ماه 

چرا فروشگاه دولت مارت

هدف اصلی دولت مارت، همانطور که اشاره شد، ارائه بهترین خدمات و محصولات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشتریان است به همین علت این شرکت با ارائه مزایایی مثل قیمت رقابتی، بهینه‌سازی موتورهای جستجو برای دسترسی سریع کاربران به صفحه خرید محصولات و غیره از جمله دلایلی است که باعث می‌شود، مشتریان راحت‌تر به این اپل استور ایرانی اعتماد کنند و محصولات این شرکت را خریداری کنند. ما در این مجموعه قصد داریم تا در آینده نه چندان دور فعالیت خود را در درگیر زمینه‌های تجارت الکترونیک گسترش دهیم و با دریافت تیک آبی اینستاگرام برای صفحات اجتماعی خود، اعتبار بیشتری کسب کنیم.

 


چرا از خدمات دولت مارت استفاده کنیم؟

همه ما اپل را به عنوان یک برند کارآمد و حرفه‌ای می‌شناسیم که محصولاتی باکیفیت را تولید و به بازار عرضه می‌کند. در این زمینه خوب است بدانیم که ارائه محصولات باکیفیت به تنهایی نمی‌تواند، یک برند را موفق کند، بلکه خدمات پس از فروش بی‌نظیر و پشتیبانی قوی از جمله دیگر نکاتی است که باید به آن‌ها توجه داشت.

سبد خرید